Waarom wachten op je vakantiegeld? Shop nu al de beste vakantiegeld deals!

Waarom wachten op je vakantiegeld? Shop nu al de beste vakantiegeld deals!

Yes! Binnenkort ontvangen we weer vakantiegeld! Super fijn, maar ook met een dubbel gevoel: vakantie is namelijk nog niet hoe het hiervoor was.

Om de pijn wat te verzachten heeft Svenlars scherpe vakantiegeld deals neergezet! Bedenk alvast waar jij je vakantiegeld aan wil uitgeven of shop meteen jouw meubels en woonaccessoires. Bij ons kan je namelijk ook veilig achteraf betalen via Klarna of betalen in drie delen met IN3. Dan betaal je het aankoopbedrag in drie gedeeltes zonder extra kosten. Eenvoudig en super handig!

Shop jouw nieuwe meubels en woondecoratie met kortingen tot wel 50% met onze speciale vakantiegeld deals.

Maak van jouw huis een thuis met deze geweldige vakantiegeld deals

Shop de mooiste meubels, woondecoraties, keukengerei en zelfs loungesets nu met kortingen tot wel 50%. Meer dan 200 items om jouw interieur te updaten of in te richten.

De woonkamer inrichten met de allerbeste deals

Tijdelijk diverse eetkamerstoelen in de sale! Zoals onder andere de prachtige eetkamerstoel Lars. Een praktische en decoratieve aanvulling op je woonkamer, de stoelen zijn namelijk bekleed met velvet waardoor ze zacht en comfortabel zitten. Verkrijgbaar in meerdere kleuren, waardoor deze stoel in elk interieur past!

Een woonkamer is natuurlijk niet compleet zonder boekenkast. Een boekenkast kan zomaar de ster van de kamer worden, een kast geeft namelijk een bepaalde sfeer aan jouw interieur. Zo heeft deze boekenkast spaanplaat een strak en klassiek ontwerp. Bovendien is de kast zeer veelzijdig, omdat deze ook horizontaal geplaatst kan worden om als dressoir te gebruiken. Ideaal als jij graag af en toe van interieur wisselt! Tijdelijk met een korting van 23%.

Verder dient jouw woonkamer natuurlijk aangekleed te worden met woonaccessoires. In onze vakantiegeld deals vind je heel veel woonaccessoires om jouw huis sfeervol en persoonlijk te maken. Ook bieden woondecoraties je de mogelijk om gemakkelijk en snel verandering in je huis aan te brengen. Bekijk bijvoorbeeld deze kandelaar van het merk Morsø of de vazen van Bloomingville!

Vakantie in eigen huis en tuin!

Maak van jouw eigen tuin een echt paradijsje met de items van Svenlars. Zo is bijvoorbeeld deze 6-delige (!) loungeset het ideale plaatje voor in de tuin. Heerlijk genieten met familie of vrienden onder het genot van heerlijk eten met bijvoorbeeld deze barbecue roker van Gusta. Traditioneel genieten!

Na het eten ook wat langer blijven genieten in de tuin? Geen probleem met de praktische en sfeervolle verlichting. Bijvoorbeeld met deze Led-buitenlamp met een modern design en een praktische aanvulling op elke buitenruimte.

Ook voor de badkamer en keuken staan er mooie accessoires in onze vakantiedeals. Zo shop je ook luxe espressokopjes, handmixers tot aan douchewissers en zeepdispensers met hoge kortingen!

Shop nu met jouw vakantiegeld de mooiste meubels, woondecoraties, keukengerei en zelfs loungesets met kortingen tot wel 50%. Richt jouw interieur in met deze geweldige vakantiedeals.