De perfecte spiegel voor jouw interieur

De perfecte spiegel voor jouw interieur

Bij Svenlars vind je allerlei spiegels in verschillende soorten en maten. Spiegels zijn onmisbaar in de badkamer, je hebt ze nodig om je klaar te kunnen maken en te bekijken hoe je eruitziet. Niet alleen in een badkamer is een spiegel essentieel, ook in de woonkamer kan je door het plaatsen van een spiegel de ruimte optisch groter laten lijken en kunnen spiegels voor een groot deel de sfeer in huis bepalen.

Ronde spiegels
Ronde spiegels laten je interieur groter lijken én maken jouw ruimte enorm stijlvol. Deze mooie grote ronde spiegels beschikken over een metalen omlijsting en is mooi en dun afgewerkt, waardoor de spiegel ideaal is aan vrijwel elke wand.

Daarnaast is de spiegel geschikt voor het plaatsen van spiegelverwarming. Met het plaatsen van spiegelverwarming voorkom je condens op de spiegel, waardoor je nooit meer in een beslagen spiegel kijkt in de badkamer.

De ronde zwarte metaal spiegel is verkrijgbaar in verschillende maten; van 506080 tot aan 100 cm groot. Door de zwarte metalen rand is deze spiegel een tijdloze toevoeging en vult dit item elke ruimte perfect aan.

Passpiegels
Een passpiegel in huis is praktisch en onmisbaar. De multifunctionele spiegel van Villa Collection Denmark is gloednieuw bij ons op de website en heeft een prachtig design door de gouden omlijsting. Naast een gouden omlijsting is deze spiegel ook verkrijgbaar met een metalen zwarten rand en is dit item zowel op de grond te zetten als horizontaal én verticaal op te hangen, een ideaal item dus!

Naast deze standaardvorm passpiegel bieden wij ook ovale spiegels aan. Een ovale spiegel is erg stijlvol en geeft een speels tintje aan jouw inrichting. Doorbreek een kale muur door deze ovale spiegel op te hangen of zet een ovale staande spiegel neer waar je maar wilt. Door de ovale vorm is het een echte eyecatcher in jouw interieur en door deze spiegel regelmatig te verplaatsen kan je op een eenvoudige manier je inrichting keer op keer veranderen.

Decoratieve en overige spiegels
Door het diverse aanbod aan spiegels bieden wij allerlei soorten en maten spiegels aan, van wandspiegels, passpiegels tot aan tafelspiegels en make-upspiegels. Zo beschikt deze tafelspiegel van Zone Denmark over een 5x vergroting en een licht activerende aanraakfunctie en beschikt deze unieke wandspiegel over een deel gesmoked glas, waardoor dit item een echt design item in jouw woning is.

Ben jij benieuwd geworden naar onze gehele collectie spiegels? Bekijk dan het volledige aanbod aan spiegels op onze website.

Laat een reactie achter

Alle commentaren worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd

Gerelateerde producten

Korting 13%
Villa Collection Denmark Lamp Grijs Marmer - svenlarsVilla Collection Denmark Lamp Grijs Marmer - svenlars
Villa Collection Denmark Lamp Grijs Marmer
Kortingsprijs36,95 Reguliere prijs42,50
Beoordelingen
Morgen in huis