Wooninspiratie | Digitale huishoudbeurs

Wooninspiratie | Digitale huishoudbeurs

Onder normale omstandigheden zou aanstaande zaterdag de jaarlijkse huishoudbeurs plaatsvinden. Echter door de huidige maatregelen is de situatie veranderd en zal deze dit jaar helaas niet meer plaatsvinden. De huishoudbeurs is een jaarlijks evenement dat sinds 1950 ieder jaar wordt gehouden en waarop gemiddeld ruim 212.000 mensen afkomen.

Om jullie toch een beetje mee te nemen naar de huishoudbeurs, hebben wij een blog geschreven over de trends en items die je hier tegen zou kunnen komen. Natuurlijk denk je bij de huishoudbeurs meteen aan handige keukenartikelen en woontrends, echter ben je bij de huishoudbeurs ook aan het goede adres voor make-up en persoonlijke verzorging. Alles over deze aspecten, lees je hieronder terug.

Keukentrends en handige keukenartikelen
Een trend die momenteel erg speelt is een keuken met een retro uitstraling. Het idee achter deze trend is dat je teruggrijpt naar producten en ontwerpen uit het verleden bij het ontwerpen van een nieuw product. Deze trend varieert van retro keukenapparatuur met felle kleuren tot aan een keukens met een zwart design.

De populariteit van het merk Westinghouse is een goede indicatie dat de retro keuken hard op weg is naar onze harten. Dit merk biedt diverse keukenapparatuur aan: van broodroosters, smoothie-makers tot staafmixers. Deze items zijn geweldig om te combineren en zijn verkrijgbaar in de kleuren rood, wit en zwart. Welke trends ga jij toepassen in jouw keuken? De retro-trend met de felle kleuren of de retro-trend met de trend van zwart design?

Dé hebbedingetjes voor in de woonkamer
De huishoudbeurs is het event waar je inspiratie op kan doen voor jouw woonkamer. Om het jou makkelijk te maken hebben we de drie leukste hebbedingetjes hieronder op een rijtje gezet.

1. Morso Fire Ball Theelichthouder 2 stuks
Gloednieuw bij ons op de website, maar niet te missen in jouw interieur: deze twee prachtige theelichthouders. De houders hebben een mooie en tijdloze uitstraling die in bijna alle huizen past. Deze theelichthouders zijn verkrijgbaar in drie verschillende kleuren en de twee theelichthouders passen perfect in elkaar als een mooie bol!

2. Microflannel Plaid
Een heerlijke plaid gemaakt van Microfannel stof die verkrijgbaar is in diverse kleuren en formaten. Deze plaid is ontzettend fijn voor de koude dagen en is prachtig voor bij jou in de woonkamer. Microflanel is een synthetische stof die ontzettend zacht aanvoelt en daarbij ook nog eens heerlijk zacht is. Heerlijk toch? Lekker met een zacht, warm dekentje op de bank.

3. Tafellamp SVEN 24 cm
Verlichting is ontzettend belangrijk voor de uitstraling van een ruimte. Zeker in de woonkamer maak je hiermee echt de sfeer in je huis.  Hierom is het van belang om ervoor te zorgen dat jouw woonkamerverlichting goed past bij de ruimte en de sfeer die je wilt creëren. Met de Tafellamp SVEN creëer je een warme sfeer en is deze tafellamp een echte eye-catcher voor bij jou in de woonkamer.

Items die niet in jouw badkamer mogen ontbreken!
Een trend die je de laatste tijd vaak terugziet in een badkamer is het ronde element. Ronde wastafels, ronde spiegels, alles is rond. Een grote ronde spiegel in de badkamer is hierbij een ware eyecatcher en doet je badkamer ook een stuk ruimtelijker lijken.

Als we kijken naar de kleuren in de badkamer is het zwarte design nog steeds heel erg populair. Toch wordt het zwarte design ook vaak vervangen met badkameraccessoires in lichte zachte kleuren zoals zachtgrijs, eucalyptus green, zacht roze of dusty green. Onze Zone Ume collectie van Zone Denmark biedt een hele lijn aan in al deze kleuren! Van pedaalemmers in diverse maten tot aan zeepdispensers met of zonder sensor.

Niet alleen badkamerartikelen kan je normaal gesproken vinden op de huishoudbeurs, ook diverse artikelen voor persoonlijke verzorging. Ken jij bijvoorbeeld onze partnerstore Leaff Cosmetics al? Al deze items zijn Vegan, dierproefvrij en allemaal gemaakt van natuurlijke ingrediënten. Dit is dus niet alleen ontzettend goed voor jou, maar ook nog eens voor het milieu!

We hopen jullie op deze manier toch te kunnen inspireren, wat normaal gesproken op de huishoudbeurs zou gebeuren. Ben jij op zoek naar nog meer inspiratie? Bekijk dan al onze items op onze website.