eetkamerstoelen

Vind de ideale eetkamerstoel bij SVENLARS

Bij het kiezen van een eetkamerstoel is de zitting, het design en het onderstel natuurlijk erg belangrijk. Hoe ideaal zou het daarom zijn als jij zelf de kleur, de zitting en het onderstel zou kunnen kiezen? Met de stoelencollectie van Jesper Home kan dat! Bij Svenlars vindt je een ruim aanbod aan eetkamerstoelen, waar jij sowieso jouw ideale eetkamerstoel vindt.

Kies jij voor de Kinko stoel met moderne klasse of voor de Yanai eetkamerstoel met een tijdloos design? Onderstaand vind je de vier populairste eetkamerstoelen op een rijtje!

Yanai Eetkamerstoel
Tijdloos design
De Yanai Eetkamerstoel is een stoel met strakke lijnen en een lucht karakter dankzij de inkeping in de rugleuning. Dit zorgt voor een fijn contrast. De stoffering van de kuip is van hoogwaardig polyester, waarbij er is gekozen voor een stof die elegant is. De grove weving van de stof zorgt naast praktische duurzaamheid ook voor een speelse uitstraling waar je niet snel op uitgekeken raakt.

Het zitvlak van de eetkamerstoel is stevig en biedt een actieve zit. Het zitkuipje is net wat groter en de armleuningen staan wat naar buiten, waardoor je comfortabel aan jouw eetkamertafel kan zitten om heerlijk te kunnen eten met jouw familie of vrienden.

De stoel komt in vijf verschillende kleuren: Pigeon (lichtgrijs), Biscuit Beach (gemêleerd beige en grijs), Amazing Grey (donkergrijs), Tuscan Terra (diep brons) en Soft Sage (gemêleerd mint groen). De naturel kleuren matchen moeiteloos met bestaande kleuren uit jouw interieur. De diepe kleur Tuscan Terra en de frisse Soft Sage zijn wat gewaagdere kleuren, maar zullen het trotse punt van jouw eetkamer zijn.

Kinko Eetkamerstoel
Moderne klasse
De Kinko Eetkamerstoel is bekleed met een hoogwaardige polyester van fijne weving. De stoel is zeer geliefd, vanwege het royale comfort dat de Kinko stoel biedt. De rustige uitstraling van deze stoel past heel goed in een modern of Scandinavisch interieur.

De Kinko stoel is een comfortabele stoel die prachtig zal staan bij jou aan de eettafel. Bekijk al onze eettafels die je kan combineren met de eetkamerstoel om heerlijk te kunnen borrelen met jouw gezelschap.

De Kinko Eetkamerstoel is verkrijgbaar in zes eigentijdse kleuren. Ga jij voor een van de grijstinten Cloud, Earl Grey of Shadow of ga jij voor de iets opvallende Dijon, Green Hunter of Tangerine? Deze stoel past in elk interieur en geeft een moderne klasse.

Hofu Eetkamerstoel
Steady en tijdloos design

De Hofu Eetkamerstoel is een eetkamerstoel waar je heerlijk op zit en die rustig oogt. De Hofu kenmerkt zich door het robuust en stabiele design. Een stoel waar je van op aan kan en niet snel op uitgekeken raakt.

Een heerlijke eetkamerstoel die onmisbaar is aan de eettafel. De Hofu is een comfortabele eetkamerstoel en ziet er ook nog eens onwijs leuk uit. Een praktisch en chique stoel met een stabiel en tijdloos design.

De Hofu stoel is verkrijgbaar in drie naturel kleuren: Potters Clay (bruin), Wild Walnut (beige) en Checkers Charm (lichtgrijs). Door de grove weving in deze stof krijgen de kleuren een mooie diepte.

Noto Eetkamerstoel
Hoogwaardige stof en uiteenlopende kleuren

De zitting van de Noto stoel is gemaakt van duurzaam polyester en verkrijgbaar in drie mooie tinten. De stoel heeft een fijn comfort dankzij de armleuningen en een ruime kuip die je lichaam omsluit. De rugleuning kenmerkt zich door het 9-vlakspatroon. Van deze stoel kan jij in ieder geval jarenlang genieten.

De Noto stoel is verkrijgbaar in de kleuren Real Teal (groen/blauw) en Biscuit Beach (beige). Er is een kleine, maar uiteenlopende kleurenselectie gemaakt, waarbij jij zeker zult slagen voor jouw interieur. Kies de kleur die bij jouw interieur past en je bent verzekerd van jarenlang zitplezier.

Customize je eigen stoel
Combineer een van bovenstaande eetkamerstoelen met een onderstel van jouw keuze. Kies een van de kleurvarianten en combineer jouw favoriete zitting met een van de vele mogelijke onderstellen.

Er zijn diverse onderstellen:
- Het Slide onderstel, een elegant lijnenspel,
- Het Cross onderstel, een speels lijnenspel,
- Het Turn onderstel, 180 graden draaibaar,
- Het Beehive onderstel, een gespiegeld hexagoon.

Ieder onderstel is vervaardigd uit hoogwaardig metaal en is verkrijgbaar in de kleuren zwart, steel (RVS), goud of rose goud. Verder zijn de stoelen eenvoudig te monteren.

Welke eetkamerstoel past het beste bij jouw interieur? Bij Svenlars vind je eetkamerstoelen in diverse modellen en kleuren. Ook voor bijpassende eettafels of lampen ben je bij Svenlars op de juiste plek.

Bekijk al onze items op de website.

Laat een reactie achter

Alle commentaren worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd

Gerelateerde producten

Korting 13%
Villa Collection Denmark Lamp Grijs Marmer - svenlarsVilla Collection Denmark Lamp Grijs Marmer - svenlars
Villa Collection Denmark Lamp Grijs Marmer
Kortingsprijs36,95 Reguliere prijs42,50
Beoordelingen
Morgen in huis