stay outdoor day bed

Blomus Stay Outdoor buitencollectie

Zomer. We zijn er allemaal op aan het wachten en hebben veel zin om naar buiten te gaan. Het is dus tijd om aandacht te besteden aan jouw terras en tuin. Zodat, zodra het echt mooi weer wordt, we heerlijk kunnen gaan genieten.

Laat je inspireren door onze nieuwe Stay Outdoor buitencollectie en maak van jouw tuin de ultieme hang-out plek. Sinds 1961 ontwerpt Blomus artikelen om meer sfeer te brengen in de tuin, terras of op het balkon. Nu lanceert Blomus de eerste outdoor lounge collectie.

De Stay Outdoor Collectie bestaat uit een loungestoel, een day bed, een poef, kussens en een bijzettafel. Deze items zijn zeer flexibel waarmee jij je terras of tuin om kan toveren tot een nog mooiere plek om te relaxen.

Ontspannen in de tuin
Tijdens het zonnen, lezen of drinken of eten in de tuin moet je altijd comfortabel kunnen zitten. De Day Beds zijn verkrijgbaar in verschillende soorten, formaten en kleuren. Zo is de Lounger Stay Cloud een absolute aanvulling aan je tuin en kan je hier heerlijk op ontspannen. Of kies jij toch voor de Day Bed Stay Single Stone? Betrouwbaar, eenvoudig en een plaatje voor bij jou in de tuin.

De items bestaan uit een robuuste 2-laags premium bodem als standaard. De waterafstotende en sneldrogende omhulling beschermen de waterdichte binnen voering. De Day Beds zijn gemaakt van zeer flexibel en scheurvast materiaal met een lange levensduur. Door het speciale materiaal wordt de bodem beschermd en is de onderkant gemakkelijk schoon te maken en bestand tegen bijna alle weersomstandigheden. Daarnaast is er ook nog een speciale beschermhoes gemaakt om de Day Beds nog beter te kunnen beschermen.

Naast de lounge items bevat deze collectie ook een vierkante poef die kan worden ingezet als voetenbankje of juist als extra zit plek. Daarnaast bevat de Stay Outdoor Collectie ook uit kussens die zijn gemaakt van dezelfde stof zodat je je rug en hoofd kan ondersteunen, ideaal. Alle items zijn verkrijgbaar in de kleuren Cloud, Stone en Coal.

Wat is een ideale meubelcollectie zonder een klein en praktisch tafeltje die kan worden verplaatst en ingezet kan worden waar deze ook nodig is? Een ronde tafel die is ontworpen van gepoedercoat aluminium. Verkrijgbaar in de kleuren Grey, white en magnet waardoor de tafeltjes perfect in een natuurlijke omgeving passen.

Buitenverlichting
Maak jouw tuin of balkon helemaal af met bijpassende tuinverlichting. Praktisch en sfeervol. Met de Farol Mobile LED vloerlamp kan jij zelfs ’s avonds nog heerlijk genieten. Zelfs regen kan deze lamp niet beschadigen door de waterbestendigheid van deze lamp. Verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen en kleuren.

Ben jij benieuwd naar de gehele Stay Outdoor collectie? Bekijk deze dan hier en laat je nog meer inspireren.