De zomer komt eraan! Better at Home

De zomer komt eraan! Better at Home

De lente komt er weer aan en het is tijd om jouw balkon, terras of tuin helemaal klaar en trendy te maken voor het seizoen. Onze nieuwe collectie bevat de perfecte oplossing voor elke ruimte buitenshuis. Klein of groot, het kan allemaal. Stoelen en bijzettafeltjes voor de wat kleine balkons tot aan banken en ligbedden om te loungen in de tuin. Onze nieuwe outdoor collectie van Better at Home staat vanaf vandaag online!

We zijn altijd van mening geweest dat een buitenruimte het hele jaar gekoesterd moet worden, dus zorg ervoor dat je huis een geweldige plek is om te zijn. Creëer je eigen buitenwoonkamer en maak een gezellige eethoek voor eindeloze zomerse diners of voeg design ligbedden toe aan je zwembad om heerlijk te kunnen ontspannen. In de zomer moet je van elke seconde genieten.

Geniet van de zon, het comfort van je eigen huis en creëer nieuwe herinneringen met je dierbaren. Ontdek onze nieuwe collectie die is ontworpen om je buitenplekje er het gehele jaar stijlvol uit te laten zien.

De zomer is nabij
De zomer komt steeds dichterbij en zeg nou zelf; je eigen woning is de beste plek om te genieten. Maak van jouw huis het beste restaurant; de perfecte plek om te laten zien wat je in huis hebt. Neem je gerechten mee naar buiten en zie hoe ze stralen in de open lucht.

Buitencollectie
Wordt de beste gastheer/gastvrouw met de Felisa serveertafel, gemaakt van duurzaam massief acaciahout. Dit handige item bevat naast wielen, ook nog eens een plek om je flessen veilig te bewaren en te verplaatsen, ideaal! 

Naast deze trolley bieden we in dezelfde stijl ook een hele mooie tafel aan. De Emili tafel is 100% gemaakt van natuurlijke materialen. De tafel is net als de Felisa serveertafel gemaakt van duurzaam massief acaciahout en is afgewerkt met teak-effect olie. Combineer de tafel met de Emili stoelen en maak de perfecte plek om te genieten met vrienden en familie. Een plek waar je nieuwe herinneringen kunt creëren of juist de gekste herinneringen op kunt halen. Wij zouden hier de hele dag wel kunnen verblijven!

Maak een loungehoek in jouw tuin met deze geweldige Mareluz fauteuil en Mareluz bank van zwart staal. Staal is het belangrijkste kenmerk van deze bank en fauteuil. Comfort en design komen samen in dit lichte ontwerp, waardoor de buitenruimte groter en helderder aanvoelt. Maak met deze items jouw loungehoek de perfecte plek om te verblijven en te ontspannen op je vrije dagen.

De bank en fauteuil zijn ideaal voor overdekte buitenruimtes. Maak jouw loungehoek helemaal compleet met een van onze vele PET-vloerkleden en PET-kussens, gemaakt van gerecyclede plastic flessen uit de oceaan! Bekijk bijvoorbeeld eens deze prachtige Aien Pet vloerkleed en de Dalila PET kussenhoes. Maak de loungehoek helemaal af en fleur je zomeravonden op met ons assortiment aan handige buitenlampen.

Buitenverlichting
We bieden verschillende soorten buitenlampen aan, van draagbaar tot aan vloerlampen. Bekijk bijvoorbeeld eens deze handige LED-lamp, die komt met luidspreker!. Geen gedoe met snoeren of stekkers, een ontzettend mooi licht en ook nog eens een muziekbox! Het perfecte item voor de perfecte avond bij je op het balkon of in de tuin.

Naast draagbare tafellampen hebben we ook ontzettend leuke andere buitenlampen. Bekijk bijvoorbeeld eens deze LED-lamp met zonnecel. Deze lamp geeft een warm, wit licht, is waterdicht en werkt op zonne-energie. Ook bieden we diverse tafellampen en vloerlampen aan, speciaal voor buiten. Bekijk bijvoorbeld een deze vloerlamp ANI Satellite om jouw loungehoek helemaal af te maken.

Benieuwd naar meer? Ontdek hier de gehele buitencollectie om de beste pasvorm voor je huis en tuin te vinden en een gezellige omgeving te creëren. Laat de zomer maar alvast beginnen!