Top 10 cadeaus voor Valentijnsdag

Top 10 cadeaus voor Valentijnsdag

Valentijnsdag, het is bijna zo ver. Hoe ga jij dit jaar jouw Valentijn verrassen? Door alle huidige omstandigheden is iets leuks doen voor je geliefde, maar ook voor je familie of vrienden, belangrijker dan ooit. We kunnen allemaal wel wat positieve vibes gebruiken, dus waarom doen we dat dit jaar niet met het geven van een klein cadeautje.

Een cadeautje kan namelijk veel betekenen als blijk van liefde en waardering. Omdat het zoeken naar het ideale Valentijns cadeau nog wel eens een uitdaging kan zijn, hebben we voor jou een top 10 samengesteld van de allerleukste cadeaus, voor iedereen!

1. Tafellamp Marmer Grijs
Deze sfeervolle lamp verspreidt gezelligheid met zijn uiterlijk en verlichting in de woonkamer, slaapkamer of op de gang. Het marmer is handmatig gebeeldhouwd en is hierdoor een echte eyecatcher in elk interieur. Wij worden in ieder geval heel blij als dit lampje aanstaat!

2. Lantaarn Dia Nature
Een prachtige lantaarn gemaakt van bamboe die écht in elke ruimte past; buiten, in de woonkamer en zelfs in de badkamer. Fleur je huis of tuin op met prachtige natuurlijke elementen en creëer een gezellige atmosfeer met deze lantaarn.

3. Plaid Nature Gerecycled Katoen
Hoe fijn is het om in deze koude dagen onder een warm kleedje te kunnen kruipen? De plaid is niet alleen warm en zacht, maar is ook nog eens een plaatje voor in de woonkamer door het prachtige geweven design!

4. Westinghouse Retro Waterkoker Rood
Deze ontzettend mooie waterkoker biedt de mogelijkheid om op een razendsnelle manier water te koken voor thee, koffie en soep. een retro-uitstraling, met alle functies van een waterkoker uit dit tijdperk. Door zijn design is dit het perfecte cadeau voor jouw geliefde, maar misschien ook een beetje voor jezelf.

5. Vaas / bloempot Wit
Verras jouw geliefde met dit originele item: een vaas of bloempot gemaakt van keramiek. Door de afmetingen is deze vaas ideaal om te gebruiken voor elke soort bloem of plant. Dit item behoort tot onze Villa Collection, een prachtig Deens merk.

6. Joha Kandelaar Zwart Metaal
De kandelaar die jou uitnodigt om een stukje interieur persoonlijk te maken. Verras jouw vriend of vriendin en design dit item helemaal zelf. Plaats een eenvoudige kaars in de kandelaar voor een simplistische en elegante uitstraling of vul het dienblad met decoratieve voorwerpen, zoals kiezelstenen of parels.

7. Södahl Relief Kussen 45 x 45 cm Grijs Goud
Een mooi cadeau met 100% kwaliteit. Dit kussen is volledig van wol gemaakt en is zowel kleurrijk als rustgevend in ieder huis. Een prachtige look en ook nog eens ontzettend comfortabel.

8. Tafellamp Dia. 20 x 18 cm Bruin
Aan of uit, deze tafellamp is niet te missen in het interieur. De lamp toont op elk moment zijn schoonheid dankzij het getinte glas. De lamp staat perfect op de eettafel als extra decoratie-element, maar is ook perfect als sfeerverlichting op een bijzettafel.

9. Spiegel Multi Goud Metaal
Een multifunctionele spiegel en een gloednieuw item bij ons op de website. Deze unieke spiegel kan je zowel op de grond neerzetten, maar ook horizontaal én verticaal aan de muur ophangen. Ideaal als cadeautje door de meerdere mogelijkheden en door het prachtige design met de gouden omlijsting.

10. LED-lamp met luidspreker
Ook dit item is multifunctioneel en ideaal voor in elk huis! De LED-lamp met luidspreker is zowel als lamp en als muziek box te gebruiken en zelfs allebei tegelijkertijd. Daarnaast kan je dit item ook buiten gebruiken, deze is namelijk waterdicht. Ideaal voor de zwoele zomeravonden.

Met een van deze items zorg jij in ieder geval dat jouw geliefde een top Valentijn krijgt. Nog meer inspiratie nodig dan deze Top 10 Valentijns cadeaus? Bekijk dan al onze items op de website van Svenlars!