The ongoing trend: Zwart Design

The ongoing trend: Zwart Design

Dé woontrend van nu: strak, rond design in vaak een zwarte kleur. Of je nu van basic of chique houdt, deze trend past zich moeiteloos aan. Het is maar net hoe je het combineert. Bij Svenlars vindt je ontzettend veel items met dit prachtige design. In de woonkamer, in de badkamer of in de keuken, het kan allemaal!

Van het merk Zone Denmark bieden wij ontzettend veel leuke zwarte items voor in de badkamer en de keuken aan. Het merk komt uit Denemarken en de Scandinavische invloeden zijn goed terug te zien in de collectie. Stijl je huis met de accessoires van de prachtige serie Nova of Ume. Ook onze andere merken zoals Blomus en de Villa Collection bieden ontzettend veel mooie zwarte items aan.

Zwarte badkamer

Zwart sanitair is tijdloos en zal niet snel vervelen. Het kan bovendien op zoveel verschillende manieren gestijld worden. Zo kan je met accessoires de accentkleur bepalen in de badkamer. Zwarte accessoires vallen zo op een lichte ondergrond direct op. Je kan met zwart design vele kanten op, van een moderne strakke tot een robuuste industriële badkamer.

Onderstaand vind je onze drie badkamer bestsellers op een rijtje:

Zeepdispenser met sensor Zone Ume

De zeepdispenser met sensor uit de Ume badserie maakt handen wassen volledig touchless en dus hygiënischer. de zeepdispenser is gemakkelijk bij te vullen, door simpelweg de bovenkant omhoog te schuiven.

Douchewisser Zone Denmark

Een badkamerwisser is essentieel in elke badkamer. De wisser maakt het verwijderen van water op vlakke oppervlakten gemakkelijk. Duurzaam, sterk en handig in gebruik. Tevens wordt deze geleverd met een gemakkelijk ophangsysteem, waardoor je jouw zwarte item designvol in de badkamer kan ophangen.

Handdoekladder Fera

Deze handdoekladder van het merk Blomus is een toevoeging in iedere badkamer en geeft het interieur een moderne look. Door de antislip pootjes blijft de ladder goed staan. Aan de handdoekladder kunnen vier handdoeken gehangen worden. De ladder kan goed tegen vocht en is daarom zowel functioneel als mooi om in de badkamer te plaatsen.

Zwarte keuken

Zwarte accessoires in de keuken, je ziet het tegenwoordig steeds meer. Met zwarte elementen maak je van je keuken een statement. Zwarte accessoires geeft jouw keuken een exclusieve uitstraling. Je kunt jouw lichte keuken meer body geven door zwarte elementen te gebruiken. Dé zwarte musthaves voor in jouw keuken vind je hier:

Afwasset Zone Singles 4-delig

De afwasset van Zone Denmark is eenvoudig en handig in gebruik. Deze 4-delige afwasset is een echte alles-in-één vaatwascaddy. De caddy is gebouwd rond een siliconen houder met ruimte voor een zeepdispenser aan de ene kant en een afwasborstel aan de andere kant.

Messenblok Zone Singles

Met het aantrekkelijke, ongecompliceerde en eenvoudige ontwerp kan dit messenblok alle soorten messen bevatten. Het inzetstuk bestaat uit honderden dunne plastic rietjes, zodat je de messen precies kunt plaatsen zoals je wilt, dicht bij elkaar of met veel ruimte ertussen, alles is mogelijk.

Zone Singles Mand Dia

Deze broodmand is ideaal voor in elke keuken! Charmant door het design en te gebruiken voor brood, fruit of groenten. Deze mand komt met een wasbare canvas, waardoor dit item onmisbaar is in elke keuken.

 Meer inspiratie nodig? Bekijk dan onze pagina met al onze zwart design items!